Home / Banat / Clasamentul celor mai buni sportivi ai clubului CSM Reșița pentru anul 2017

Clasamentul celor mai buni sportivi ai clubului CSM Reșița pentru anul 2017

  1. VLAD CARAȘ – LUPTE

CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL LUPTE LIBERE SENIORI RESITA 03-05.01.2017

 

CARAS VLAD CATEGORIA 97  KG LOC I

FINALA CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL LUPTE LIBERE U 23 TIMISOARA 17-19.02.2017

 

CARAS VLAD CATEGORIA 97  KG LOC I

 

JOCURILE FRANCOFONIEI  ABIDJAN  din COASTA DE FILDES

 

VLAD CARAS LOC I

 

 

  1. COCIORAN MARIUS -ATLETISM

CAMPIONATUL NATIONAL DE IARNA 18.03.2017

 

COCIORAN MARIUS LOC I INDIVIDUAL

ECHIPA LOCUL I

 

CAMPIONATUL NATIONAL 20 KM MARS 22-24.06.2017

COCIORAN MARIUS LOC III       INDIVIDUAL

ECHIPE LOC II     12 puncte

 

CAMPIONATUL NATIONAL 50 KM MARS  29.10.2017 BUCURESTI

COCIORAN MARIUS LOC III

LOCUL I ECHIPA

CAMPIONATUL BALCANIC DE MARS

COCIORAN MARIUS LOC IV       INDIVIDUAL

LOCUL I CU ECHIPA ROMANIEI

 

3.FRANȚ DIANA -LUPTE

CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL LUPTE LIBERE SENIORI RESITA 03-05.01.2017

FRANT DIANA   CATEGORIA 75 KG LOC I

TURNEU INTERNATIONAL „Henri Deglane Challenge”, Franța, Nice.

FRANT DIANA   CATEGORIA 75 KG LOC III

 

  1. FRANT ANDREI – LUPTE

CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL LUPTE LIBERE SENIORI RESITA 03-05.01.2017

 

FRANT ANDREI CATEGORIA 86 KG LOC I

 

 

 

  1. BABAIOANA ADAM -LUPTE

CAMPIONAT NATIONAL INDIVIDUAL LUPTE LIBERE SENIORI RESITA 03-05.01.2017

BABAIOANA ADAM CATEGORIA 125 KG LOC III

 

 

  1. PASCA ROBERT, MODOIANU ROLAND -GIMNASTICA

CAMPIONATUL NATIONAL SENIORI PLOIESTI 01-04.09.2017

 

PASCA ROBERT LOCUL VI    INDIVIDUAL COMPUS

PASCA ROBERT LOCUL IV    BARA

 

PASCA ROBERT LOCUL VIII    SARITURI

 

MODOIANU ROLAND LOC IV  INEL

MODOIANU ROLAND LOC IV  PARALELE

MODOIANU ROLAND LOC V  CAL CU MANERE

 

UNIVERSIADA DE VARA TAIPEI 2017

PASCA ROBERT LOCUL 39    INDIVIDUAL COMPUS

 

  1. RUTA COSTEL -BOX

 

FINALA CAMP.NAT.JUNIORI TG JIU 06-12.08.2017

RUTA COSTEL LOC II

   CUPA ROMANIEI JUNIORI HOREZU 25-30.06.2017

 

RUTA COSTEL LOC II

 

 

  1. RUSU MARIA -LUPTE

 

FINALA JUNIORI CRAIOVA 07-09.04.2017

RUSU MARIA LOC III

FINALA CADETI BOTOSANI 09-11.06.2017

RUSU MARIA LOC II

 

  1. ENESCU NARCIS -BOX

 

FINALA CAMP.NAT.JUNIORI TG JIU 06-12.08.2017

 

ENESCU NARCIS LOC III 

 

CUPA ROMANIEI JUNIORI HOREZU 25-30.06.2017

 

ENESCU NARCIS LOC II

 

  1. BEREANU DANIELA -TENIS

Campionatul National Individual de Vara U12 F+M, 10-18 IUNIE BRAILA

 

BEREANU DANIELA LOC II INDIVIDUAL

BEREANU DANIELA LOC I  DUBLU

 

About editor editor

Check Also

Referendumul „Fără penali”, organizat simultan cu alegerile parlamentare? Propunerea vine din partea USR

„Vechile partide trebuie să lase deoparte calculele electorale şi să demonstreze că vor să se …

Lasă un răspuns