. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .p . . . . . . . . .
Ce locuitori din Timiș rămân fără curent săptămâna viitoare

Ce locuitori din Timiș rămân fără curent săptămâna viitoare

enelProgramul întreruperilor în alimentarea cu energie electrică în judeţul Timiş

 

09.02.2015 – 13.02.2015

 

 

 

Enel Distribuţie Banat S.A. – Zona Mt-Jt Timişoara anunţă că, urmare a lucrărilor planificate de revizii, reparaţii şi modernizări în reţeaua de distribuţie, alimentarea cu energie electrică va fi întreruptă în zonele şi în intervalele orare precizate mai jos:

 

 

 

 

Ziua / Data Localitatea, strada afectată Orar
Luni

09.02.2015

Timișoara: Str.Drubeta (p), Eneas (p), Glad (p), Ana Ipătescu, Calea Șagului,

Fructelor, Bujorilor (p);

Jud.Timiș: Grabați (ferma 4 SMITHFIELD, SP ANIF);

9 – 17
Jud.Timiș: Giroc (str.Naturii 47); 9 – 14
Jud.Timiș: Beregsău Mare; 10 – 16
Jud.Timiș: Lugoj (A.Șaguna nr.1), Silagiu (p); 8 – 16
Marţi

10.02.2015

Timișoara: Str.Parcului, Cerna, Viorelelor, Magnoliei (p), Victor Babeș (p),

Triumfului, J.Fucik, Diana, Cluj (p), Blv.Eroilor de la Tisa (p);

Jud.Timiș: Orțișoara (p), Silagiu (p);

9 – 17
Timișoara: Sânmihaiu German (p); 9 – 14
Jud.Timiș: Lenauheim (p); 10 – 15
Jud.Timiș: Lugoj (str.A.Șaguna nr.1, Bocșei (p), Crinilor, Nuferilor, Liliacului),

Silagiu (p);

8 – 16
Miercuri

11.02.2015

Timișoara: Str. Parcului, Cerna, Viorelelor, Magnoliei (p), Bisericii, Înfrățirii,

V.Babeș (p), Tușnad (p), Turgheniev (p), Păltiniș (p), Oltul, Siret, Traian Lalescu;

Jud.Timiș: Moșnița Nouă (p);

9 – 17
Timișoara: Alioș nr.208; 9 – 14
Jud.Timiș: Iecea Mare (p); 10 – 15
Jud.Timiș: Silagiu (p); 8 – 16
Joi

12.02.2015

Timișoara: Str.Glad (p), Eneas (p), Rusu Șirianu (p), Ulpia Traiana (p), Traian

Vuia (p);

Jud.Timiș: Orțișoara (p), Moșnița Nouă (p), Săcălaz (nr.633 și 580, canton CFR)

Criciova;

9 – 18
Timișoara: Hebe (p), G.Ranetti (p), Kiriac; 9 – 14
Jud.Timiș: Jimbolia (p); 10 – 15
Jud.Timiș: Silagiu (p); 8 – 16
Vineri

13.02.2015

Timișoara: Str.Parcului, Cerna, Viorelelor, Magnoliei (p), Bisericii, Înfrățirii, Blv.

C-tin Brâncoveanu (p), Rusu Șirianu (p), Snagov, A.Macedonski (p);

Jud.Timiș: Moșnița Nouă (p);

9 – 17
Jud.Timiș: Silagiu (p); 8 – 16
Jud.Timiș: Uivar (p); 10 – 15

              

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )