Prima Pagina / Banat / Programul întreruperilor în alimentarea cu energie electrică în judeţul Timiş 02-06 iunie

Programul întreruperilor în alimentarea cu energie electrică în judeţul Timiş 02-06 iunie

Enel Distribuţie Banat S.A. – Zona Mt-Jt Timişoara anunță că, urmare a lucrărilor planificate de revizii, reparaţii şi modernizări în reţeaua de distribuţie, alimentarea cu energie electrică va fi întreruptă şi în această săptămână, în mai multe localități din județul Timiş:

Ziua / Data

Localitatea, strada afectatã

Orar

Luni

02.06.2014

Timișoara: Str.E.Racoviță (p), Anina, M.Millo, Recoltei, Legumiculturii (p),

Liniștei (p), Sitarului (p), Somnului (p), Calea Aradului (p), Textiliștilor (p), Aleea

Scurtă (p), Boemia ;

Jud.Timiș: Dumbrăvița(str.T.Vladimirescu, E.Mauriciu, E.Murgu, Horia, Cloșca,

Crișan, P.Șandor (p), N.Bălcescu (p));

9 – 17

Jud.Timiș: Biled (nr.233, nr.613), Lugoj (blocuri zona Timișorii A1÷10,B2,B3);

9 – 15

Jud. Timiș: Visag;

9 – 19

Marţi

03.06.2014

Timișoara: Calea Lipovei (p), Lirei (p), Leandrului, Boltei, Afirmării (p),

Câmpina, Haga;

Jud.Timiș: Lugoj (blocuri zona Timișorii A1÷10,B2,B3);

9 – 15

Jud.Timiș: Dumbrăvița (str.P.Șandor (p), Carpați, Oltul, Etolia (p)), Lovrin (p);

9 – 17

Jud.Timiș: Platforma Industrială Calea Șagului, Dudeștii Noi (FLAVIUS

CARTOSERV SRL);

9 – 12

Jud.Timiș: Cenad;

10 – 14

Jud.Timiș: Otvești (p);

8 – 15

Jud.Timiș: Șanovița, deponeu Ghizela, cariera Șanovița;

9 – 19

Miercuri

04.06.2014

Timișoara: Blv. Liviu Rebreanu (p), Calea Lipovei (p), str.Sf.Apostoli Petru și

Pavel (p), Amiciției (p), Leandrului (p);

Jud.Timiș: Lugoj (blocuri zona Timișorii A1÷10,B2,B3);

9 – 15

Jud.Timiș: Dumbrăvița (Str.T.Vladimirescu (p), Horia, Cloșca, Crișan, P.Șandor)

Lovrin (p);

9 – 17

Jud.Timiș: Ghiroda (str.Cerbului nr.27);

9 – 12

Jud.Timiș: Iosifalău, Ictar, Budinț, Topolovățul Mic, SANU SERVICE;

9 – 19

Joi

05.06.2014

Timișoara: NU SUNT INTRERUPERI PROGRAMATE

Jud.Timiș: Dumbrăvița (Str.Molidului, Fagului, Serelor, Măslinului, Florilor,

Cetinei), Chevereș, Lugoj (blocuri zona Timișorii A1÷10,B2,B3);

9 – 16

Jud.Timiș: Satchinez (str.Crinului nr.7);

9 – 13

Jud.Timiș: Balint, Fădimac, Secaș, Crivobara, Vizma, Bara, Lăpușnic, Dobrești,

Rădmănești, Spata, Dubești, Ohaba Lungă, Ohaba Română, Labașinț);

9 – 19

Jud.Timiș: Cenad (ferma Morisena, antena ORANGE);

10 – 14

Jud.Timiș: SP ANIF Uivar și Pustiniș;

10 – 17

Vineri

06.06.2014

Timișoara: Str. Aeroport (p);

Jud.Timiș: Dumbrăvița (str.T.Vladimirescu, E.Mauriciu, E.Murgu, Traian Vuia,

Teleagului, P.Șandor (p));

9 – 17

Jud.Timiș: Alioș (nr.171), Lugoj (blocuri zona Timișorii A1÷10,B2,B3);

9 – 15

Jud.Timiș: Cărpiniș (CERAMICA, blocuri CERAMICA);

10 – 15

Jud.Timiș: Iosifalău, Ictar, Budinț, Șanovița, deponeu Ghizela, cariera Șanovița;

9 – 19

              

 

 

 

About editor editor

Lasă un răspuns